czwartek, 25 kwietnia 2013

słoiki wekują hejterów

Słoiki zrobiły te chińskie lampiony - przeczytałam w komentarzu pod wiadomością o nocy lampionów. Słoiki i duity (od ang. do it, jak mniemam) zaśmiecają stolicę. To są 


lewaki
lemingi 
medioci
ludożerka
polszewicy
swołeczeństwo
wykształciuchy

Taki niewielki kraj, a taki poszatkowany. A dla CIEBIE - co jest stolicą? Moja koleżanka, taka kędzierzawa, spod Zamościa - studiowała w Lublinie – teraz profesor na Uniwersytecie Śląskim uważa, że oni Ślązacy (bo ona teraz jest Ślązaczką) dokładają do nas lubelaków i małopolaków. Serdecznie nie znoszą też tej pieprzonej warszawki. 
Przy ostatnim spisie powszechnym oni - Ślązacy wpisywali w rubryce narodowość: śląska; tak jak Kaszubi – kaszubska. A na terenie między Odrą a Bugiem są też: Łemkowie i Grecy w Bieszczadach; Prusowie i Litwini na Mazurach, Ukraińcy i Tatarzy na Podlasiu... etc.
Gdyby nie poeta Szewczenko - Ukraińcy nie wiedzieliby, że są narodem
A narodem polskim, jak myślisz - kto jest?
Wiesz, od kiedy chłopi mają nazwiska?
Wiesz, że dopiero Witos powiedział chłopom, że są narodem polskim? Dlatego w narodowe święto odpalamy grila. Tym co nas straszą stolicą w Brukseli mówimy: HAHAHA
Mieliśmy już stolicę w Moskwie, Wiedniu, Berlinie, a wcześniej w Krakowie i Gnieźnie
A i w Lublinie mieliśmy stolicę. My, tzw wykształciuchy, możemy mieć stolicę w Bychawie, Bełżycach, Biłgoraju, Brukseli, Warszawie - zarówno nam to.